PIEPILDI bērna SAPNI kopā ar e-veikalu 220.lv

Sapņo visi, bet jo īpaši bērni. Ikvienam bērnam ir kāds sapnis un ikviens cer, ka tas piepildīsies - it īpaši Ziemassvētkos. Šogad ikviens no mums var palīdzēt piepildīt bērnu sapņus un ļauties dāvināšanas priekam.

Tāpēc labākais e-veikals dāvanām 220.lv sadarbībā ar EHR aicina visus piedalīties labdarības projektā "PIEPILDI SAPNI", sapņojot par dāvanām un realizējot tās kādam.

KĀ PIETEIKT BĒRNA SAPNI?

Dodies uz www.220.lv, atrodi kāroto dāvanu un, aizpildot anketu "Vēlos saņemt dāvanu", pastāsti mums par to.

KĀ UZDĀVINĀT?

Izvēlies kāda bērna sapni, aizpildi anketu "Vēlos dāvināt" un esi Ziemassvētku vecītis šogad! Visas Jūsu sagādātās dāvanas interneta veikals 220.lv piegādās pilnīgi bez maksas. Ļaujies dāvināšanas priekam!

Pieteikties dāvanai Akcijas noteikumi

Cena:

Spoguļkamera Canon EOS 1300D + EF-S 18-55 IS II

Dāvanu vēlas: Paula, 17 gadi

Apskatīt dāvanu

Manai meitai ir 17 gadi. Tuvojas Ziemassvētki, un tieši šie svētki ir vistuvākie manai meitai. Šajos svētkos ģimene,radi un draugi vienmēr sanāk kopā, kas rada kopības un mīlestības sajūtu. Jau divus gadus meita vēlas jaunu spoguļkameru, jo fotogrāfēšana ir viņas hobijs. Mana meita ir viens no savas skolas fotogrāfiem, un šo pienākumu pilda ar prieku. Meita šogad arī ir ļoti uzlabojusi savas sekmes, tāpēc vēlos viņas mīļākajos svētkos uzdāvināt īpašu dāvanu, kas iepriecinās gan mani, gan viņu.

Vēlos dāvināt

Portatīvais dators Asus R540SA-XX040

Dāvanu vēlas: Rūta, 17 gadi

Apskatīt dāvanu

Manai meitai nesen palika 17 gadi. Ļoti vēlētos viņai uzdāvināt Ziemassvētkos datoru, tā kā vecais stacionārais dators ir nolietojies un pāriet jaunākā brāļa īpašumā. Drīzumā sāksies arī augstskolas gadi, kad portatīvais dators viņai būs ļoti nepieciešams. Meitai tika piedāvātā iespēja mācīties ārzemēs , tādēļ nauda tiek atlikta studijām un šādi izdevumi nav īsti laikā. Bet šī lieta ļoti noderētu.

Vēlos dāvināt

Portatīvais dators Asus R540LJ R540LJ-XX339T Win10

Dāvanu vēlas: Rainers, 16 gadi

Apskatīt dāvanu

Zēnam drīz jau paliks 17 gadi. Vēlos viņu iepriecināt gan uz ziemas svētkiem, gan uz dzimšanas dienu, jo abi svētki gandrīz sakrīt vienā dienā. Viņš jau ilgi dzīvo un mokās ar mūsu 10 gadus veco stacionāro datoru, kurš mēdz bieži izslēgties neīstajos brīžos. Rakstot skolas darbus, tie mēdz bieži pazust, vēlos , lai tāda problēmas vairs viņu neapgrūtinātu. Šis dators noderēs arī turpmākajās mācību gaitās. Vēlos sniegt viņam visu to labāko, bet ar finansēm tagad grūti.

Vēlos dāvināt

Spoguļkamera Canon EOS 1300D + EF-S 18-55 IS II

Dāvanu vēlas: Gabriela Grašiņa, 12 gadi

Apskatīt dāvanu

Man ļoti patīk fotogrāfēt tapēc fotogrāfēju ar visu ko var nobildet ! Jauno 9 gadu vecuma sapņoju pa savu spoguļkameru! Bildēju savu ģimeni dabas skatus un pat nebūtiskas lietas kuras man iekrīt sirdī. Vienmer ieraugot kādam spoguļkameru iedomājos kā rokās turu to es un bildēju cilvēkus. Kad ir slikts garīgais vienīgais kas to uzlbo ir relaksēšanās bildejot kādus dabas skatus vai dzivniekus. Mana ģimene apbrīno manas bildes ar 8MP kameru kuras es uzstaisu skaistas. Tā būtu lieliska davana !!!!

Vēlos dāvināt

Fisher Price Rainforest Melodies & Lights Deluxe

Dāvanu vēlas: Alans, 0 gadi

Apskatīt dāvanu

Labdien! Alanam ir 3 mēneši un, kā jau tas mazuļiem piedien, viņš top aizvien zinātkārāks. Taču bēda sākas, kad māsa ir dārziņā, bet mamma steidz apdarīt mājas darbus. Tad, vienatnē mēdz kļūt gauži garlaicīgi, tādēļ lieti noderētu aktivitāšu paklājiņš, kas mazajam ķiparam dotu iespēju patstāvīgi iepazīt krāsu, formu un faktūru daudzveidību, kā arī paklausīties, tik iemīļotajās, dabas skaņās. Būsim no sirds pateicīgi, ja kāds eņģelis šajos svētkos sarūpēs priecīgu pārsteigumu Alanam!

Vēlos dāvināt

Skrejritenis - balansa velosipēds Scoot&ride Highwaygangster

Dāvanu vēlas: Keitija, 3 gadi

Apskatīt dāvanu

Labdien! Keitija ir ļoti aktīva trīsgadniece un mīļa vecākā māsa. Viņai patīk nemitīgi atrasties kustībā un lielu prieku sagādātu pašai savs transportlīdzeklis, jo mazajam brālim taču tāds ir - viņš vizinās ratos! Bet vecākiem, diemžēl, ir citas prioritātes, jādomā, lai ziemā silti un visiem punči pilni. Šāds skrejritenis/balansa ritenis 2in1 būtu patiesi noderīga Ziemassvētku dāvana, kas kalpotu vēl ilgi, un lielisks rīks, lai iemanītos turēt līdzsvaru, pirms sēsties uz īsta velosipēda.

Vēlos dāvināt

Apple iPhone 7 Plus 128GB LTE Black

Dāvanu vēlas: Anastasija, 15 gadi

Apskatīt dāvanu

Jau ilgu laiku meitene sapņo par jauno telefonu, bet mēs nevaram atļauties pirkt tik dārgas dāvanas. Viņai ir vecs telefons. Bieži saka, ka klasesbiedriem ir jauni telefoni, bet viņai nē. Gribās iepriecināt meiteni šajos Ziemassvētkos. Gribās redzēt to prieku viņas acīs. Visiem priecīgus Ziemassvētkus!

Vēlos dāvināt

Bērnu klavieres-sintezators ar mikrofonu un krēslu B15

Dāvanu vēlas: keita, 3 gadi

Apskatīt dāvanu

Manai meitiņai ļoti patīk mūzika. Meita jau iet bērnudārzā un dienās, kad ir mūzikas nodarbības mājup viņa nāk ļoti priecīga. Tad mājās viņa mēģina atkārtot darbības ko dara mūzikas skolotaja. Tik ir viena nelaime, viņai nav sintezatora. Tāpēc būtu ļoti priecīgi tādu saņem, lai mājās var mums taisīt koncertus un dziedāt. Dzīvojam laukos un mūzikas skolas mums nav, tapēc šis tiešām būtu jauki. Toties lielajam 8gadīgajam brālim patīk bungas. Ja abiem varetu to dabūt būtu vienkārši sapnis.

Vēlos dāvināt

Apple iPhone 5S 16GB LTE Space Grey (astropelēks)

Dāvanu vēlas: Alīna, 14 gadi

Apskatīt dāvanu

Bērns ļoti sen velas telefonu , bet nevaram atļauties. Katru reizi dāvinam mazas dāvanas. Ceru ka beidzot viņas sapnis piepildīsies. Alīnai ir 14 , bet viņa tic ka ziemassvetku brīnumi un sapņi piepildās, ļoti neparasts bērns. Loti gribu viņu iepriecināt ar jaunu telefonu. Paldies!

Pieteicies dāvinātājs


Konstruktors Lego Minecraft The Nether Fortress 21122

Dāvanu vēlas: Samanta, 8 gadi

Apskatīt dāvanu

Bērni ir dažādi, bet mana otrklasniece ir aizrāvusies ar spēli Minecraft. Māju būvēšana, literatūras lasīšana šajā sakarā un domāšana cerams nākotnē dos rezultātus un meita kļūs par arhitekti kā vēlas. Lai iemaņas apliecinātu realitātē Samantai ir sapnis uzbūvēt Lego Minecraft māju.

Vēlos dāvināt
Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white